Mamownia - bezpieczna grupa dla Mam

0
Mamownia - bezpieczna grupa dla Mam sklepu BabyLimka

Nowy Rok - nowe pomysły!


Jak dobrze już pewnie wiecie, sklep BabyLimka to firma zarządzana przez kobiety - a dokładniej, przez Mamy. To właśnie dzięki temu możecie mieć pewność, że kupicie u nas tylko produkty dla dzieci sprawdzone pod każdym kątem i tylko takie, których same bez wahania użyłybyśmy w trakcie naszej macierzyńskiej kariery. Dzięki naszym doświadczeniom czujemy też, że możemy Wam pomagać, i to nie tylko w dobieraniu produktów! Ile razy w swoim życiu spotykałyśmy się z niezrozumieniem - niewyspane, zmęczone i zdesperowane. Prawda jest taka, że Mamę w kryzysowym momencie zrozumie całkowicie tylko inna Mama. I nikt inny tak doskonale nie udzieli wsparcia.


"Mamownia" - miejsce w sieci Mamy!


Od początku działalności prowadzimy na Facebook'u profil sklepu BabyLimka, jesteśmy aktywne też na Instagramie. Wczoraj, z pierwszym dniem Nowego Roku postanowiłyśmy pójść o krok dalej - utworzyłyśmy powiązaną grupę dyskusyjną, "Mamownię". Mamownia ma być dokładnie tym, co sugeruje jej nazwa - fragmentem internetu tylko dla Mam i bezpieczną przestrzenią do dyskusji, wspierania się i polecania różnych produktów.

Skąd taki pomysł? W kryzysowych chwilach same potrzebowałyśmy wsparcia. Nieraz dołączałyśmy do różnych forów i grup dla mam, w nadziei na zrozumienie i poprawę humoru, jednak chyba nie miałyśmy do nich szczęścia! Najczęściej zniechęcał nasz wszechobecny hejt, krytykanctwo, wyśmiewanie, czepialstwo i ogólnie niezbyt miła atmosfera. A skoro nie znalazłyśmy miejsca, w którym możemy czuć się swobodnie i bezpiecznie, postanowiłyśmy same takie stworzyć - dla Was i dla samych siebie!


Pozytywne Mamy - działamy! Ta grupa jest dla Was


Jeśli podobnie jak My nie mogłaś do tej pory trafić na forum dla Mam, które spełniałoby Twoje oczekiwania, koniecznie dołącz do Mamowni na Facebook'u. Ze swojej strony obiecujemy, że nie będzie tam miejsca na hejt, czepianie się czy atakowanie kogokolwiek o odmiennych poglądach. Każda pozytywna Mama jest mile widziana! Dyskutujmy, pytajmy, polecajmy produkty dla dzieci, dzielmy się doświadczeniem - wspólnie stwórzmy sobie idealną grupę dla Mam, nasze własne, przytulne miejsce w sieci, w którym wszystkie będziemy czuć się wspaniale! Dla członkiń grupy przewidujemy specjalne rabaty i konkursy!

 

*** MAMOWNIA ***

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl